Vekselmekanisme

Nr Tittel Lager Pris
1 LINK, ACCELEROGRAPH CONTROL
30,00NOK
2 JOINT ACCELEROGRAPH CONTROL
10,00NOK
3 BOLT M6x55
12,50NOK
4 WASHER 6␣
20,00NOK
5 WASHER 6
6,25NOK
6 BUSH, ACCELEROGRAPH ENFORCE
27,50NOK
7 PULLEY, PASSIVITY
12,50NOK
8 PULLEY, DRIVE
55,00NOK
9 BOLT M6X10
7,50NOK
10 BRACKET, CONTROL TIGHTWIRE
58,75NOK
11 BOLT HEXAGON M6X25␣
7,50NOK
12 BRACKET, SHIFT ROD
43,75NOK
13 ROCKER, STOPPER
23,75NOK
14 LEVER, SHIFT ROD
226,25NOK
15 BOLT M6X20
7,50NOK
16 STOPPER SPRING
12,50NOK
17 SPRING
38,75NOK
18 SHIFT ROD
78,75NOK
18 SHIFT ROD
67,50NOK
19 COLUMNED NUT
30,00NOK
20 NUT HEXAGON M6␣
2,50NOK
21 SPRING, CLAMP
13,75NOK
22 COLUMNIFORM PIN ø3x20
11,25NOK