Styring

Nr Tittel Lager Pris
0
20,00NOK
1 Styring Parsun/Yamaha komplett
4 698,75NOK
2 CLAMP 60X2.5
15,00NOK
3 STARTING SWICH ASS'Y
897,50NOK
4 CONTROL CABLE ASS'Y
1 433,75NOK
5 PLATE CONTROL BOX
305,00NOK
6 SCREW PAN HEAD M5X12
6,25NOK
7 THROTTLE HANDLE INCHING
131,25NOK
8 BUSH CAN
26,25NOK
9 BUSH HANDLE
18,75NOK
10 BLOCK RUBBER
15,00NOK
11 JACKET CABLE
20,00NOK
12 Dødmannsknapp Yamaha/Parsun
75,00NOK
13 ENGINE STOP SWICH ASS'Y
116,25NOK
14 INSULATED PLUG ''B''
15,00NOK
15 INSULATED PLUG ''A''
117,50NOK
16 COVER CONTROL BOX
728,75NOK
17 SMALL COVER CONTROL BOX
177,50NOK
18 WASHER "B" WAVE
17,50NOK
19 LOCKED DISK ASS'Y
101,25NOK
20 TORSION SPRING
17,50NOK
21 EACH LOCKED PULLEY
20,00NOK
22 PLATE PULLEY SPRING
53,75NOK
23 SCREW, PAN HEAD M4X6
13,75NOK
24 COVER ASS'Y CONTROL BOX
1 971,25NOK
25 BOLT M5X12
5,00NOK
26 WASHER 8
6,25NOK
27 MACHINE CONTROL ACCELEROGRAPH
887,50NOK
28 WASHER
28,75NOK
29 CIRCLIP 6
2,50NOK
30 CONTROL CABLE TIE IN "B"
47,50NOK
31 CAM MECHANISM
650,00NOK
32 SCREW M3x14
2,50NOK
33 Endebryter for kontroll/sikkerhetsutløser
135,00NOK
34 PLATE
37,50NOK
35 PULLEY
45,00NOK
36 SHIFT SPRING PLATE "B"
17,50NOK
38  
39 WEARABLE PLATE CAM MACHANISM
46,25NOK
40 SHIFT SWING LINK
270,00NOK
41 ADJUSTER FASTNESS ASS'Y
133,75NOK
42 BOLT M5X25
7,50NOK
43 NUT,HEXAGON M5␣
2,50NOK
44 BUZZER ASS'Y
268,75NOK
45 ADJUSTER PIN
47,50NOK
46 BIG WASHER 6
11,25NOK
47 WEARABLE PLATE
17,50NOK
48 BUSH SHIFT SWING LINK
18,75NOK
49 BRACKET CONTROL BOX
1 500,00NOK
50 Produktet er utgått
51 COVER WATERPROOF
47,50NOK
52 Bussing for Yamaha / Parsun 703 kontrollhåndtak
56,25NOK
53 WASHER LOCKED 5
6,25NOK
54 SCREW PAN HEAD M5X18
7,50NOK
55 JAM BUTTON
27,50NOK
56 Håndtak for Parsun kontrollboks
1 186,25NOK
57 CONTROL HANDLEBAR
143,75NOK
58 SCREW PAN HEAD ST4.8X12
6,25NOK
59 SCREW, PAN HEAD M6X16
3,75NOK
60 COVER CONTROL HANDLE
80,00NOK
61 SPRING COMPRESSION
12,50NOK
62 PART ORIENTATION CONTROL
68,75NOK
63 PLATE ORIENTATION PART
20,00NOK
64 SCREW M6x90
22,50NOK