Motorfeste 2

Nr Tittel Lager Pris
1 NUT M8
6,25NOK
2 PLATE
55,00NOK
3 BOLT, DOUBLE HEAD M8X50
53,75NOK
4 DOUBLE HOLE SHOCK ABSORBER ASSY
326,25NOK
5 BOLT HEXAGON M6X25␣
7,50NOK
6 WASHER 6␣
20,00NOK
7 SEAL, WATER TUBE
13,75NOK
8 LARGE WASHER
12,50NOK
9 BRACKET HELM
2 546,25NOK
9 BRACKET, HELM
2 492,50NOK
10 WASHER, ABOVE
50,00NOK
11 BUSH, ABOVE
52,50NOK
12 PLATE, LOCK
32,50NOK
13 SEAL, LOCK BOLT
13,75NOK
14 BOLT M6X20
7,50NOK
16 BUSH, BELOW
35,00NOK
17 Tetning 97.5X1.8
27,50NOK
18 WASHER, BELOW
25,00NOK
19 MOUNT DAMPER, LEFT AND RIGHT
38,75NOK
20 NUT M8
8,75NOK
21 SHELL, MOUNT DAMPER
407,50NOK
22 MOUNT DAMPER, FRONT
51,25NOK
23 TIGHTWIRE, EARTHING "B"
102,50NOK